Miķeļdienas tirdziņš

12.10.2024.

Miķeļdienu ik gadu atzīmē septembra beigās, kad tiek svinēts raženās lauku darbu sezonas noslēgums. Arī mūsu skolā 30.septembrī notika rudens tirdziņš, kurā skaitījām, rēķinājām un tirgojām. Tā ir laba pieredze, kā rīkoties ar naudu, kā plānot preces cenu, kā piesaistīt pircējus. Paldies skolēnu vecākiem par atbalstu un skolotājiem par iedrošinājumu! Kā parasti aktīvākie pārdevēji bija jaunāko klašu skolēni, bet pircēji – vecāko klašu skolēni un skolotāji. Īpaši jāizceļ Ivo noformēta tirdzniecības vieta un Esteres akcija – saldumi par labiem vārdiem, novēlējumiem, komplimentiem.

• Miķeļdienas tirdziņš ir sena tradīcija mūsu skolā. Katru gadu piedalos un pārdodu pašgatavotus našķus. Šogad nepārdevu par naudu, bet gan par labiem vārdiem, jo labais vairo labo. Estere
  • Tirdziņā visas preces bija gardas un skaistas, arī cenas lētas. Elīna